Regulamin sklepu internetowego

Ostatnia aktualizacja 01 listopad 2011

Sklep internetowy w domenie gemsnet.pl prowadzony jest przez firmę GemsNet Mariusz Guć, adres: ul. Stawowa 26B/24, 85-323 Bydgoszcz, NIP 5581728012.

Zamawianie produktów odbywa się poprzez formularz zamówienia na stronie generato.pl. Aby zamówienie zostało przyjęte, konieczne jest podanie danych Zamawiającego, adresu e-mail oraz formy płatności.

Po wysłaniu zamówienia, Zamawiający otrzyma potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany w formularzu adres e-mail.

Sklep jest czynny całą dobę, przez cały rok. Zamówienia opłacane przy użyciu tzw. szybkich płatności są realizowane automatycznie przez system. Zamówienia opłacone poprzez zwykły przelew są realizowane w dni robocze, w ciągu 24 godzin od wpłynięcia pieniędzy na konto firmy GemsNet Mariusz Guć.

Wszystkie ceny podane na stronie gemsnet.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Zamówienia zawierające błędne lub nieprawdziwe dane zostaną anulowane.

Firma GemsNet Mariusz Guć zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących już w realizacji.

Faktura VAT jest wystawiana na życzenie, na dane przesłane za pośrednictwem poczty e-mail. W przypadku nie otrzymania danych do faktury, zostanie wystawiony paragon.

Wysyłka produktów odbywa się za pomocą poczty e-mail i jest bezpłatna.

Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, dostarczając oświadczenie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania towaru. Pieniądze w kwocie ceny towaru zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania oświadczenia. Pobierz wzór oświadczenia.

Firma GemsNet Mariusz Guć zastrzega sobie prawo do modyfikacji cen oraz ilości towaru w ofercie.