Opinie o programie

Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja, kreator aukcji super.Sprzedający zawsze sprawnie odpowiada na maile z pytaniami dotyczącymi obsługi programu,POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM i na pewno będę przedłużał "licencję" w przyszłości:)

MaksN

Bardzo przydatne narzędzie do tworzenia ładnych aukcji. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

El-Kom_Bialystok

Zachęcam wszystkich niezdecydowanych, program prosty w obsłudze, intuicyjny z szerokim wachlarzem możliwości, po tygodniu używania już wiem że przedłużę licencje na kolejny rok. Pozdrawiam

atya2012

W pełni profesjonalny generator aukcji, o dużych możliwościach. Do moich zastosowań niezwykle przydatny. POLECAM !!! Wysyłka kodu nastąpiła w ciągu kilku minut.

sony_2012

Polecam program. Miła obsługa i profesjonalne doradztwo, na pewno będę wśród osób przedłużających hosting zdjęć na serwerze.

Batha

POLECAM POZYTYWNIE! Profesjonalizm 100%, jak dla mnie Super Sprzedawca! Bardzo fajny programik, prosty i przyjazny, wszystko zgodnie z opisem i zapewnieniem Sprzedawcy, dzięki pozdrawiam!

kklasa

Jestem bardzo zadowolona z generatora aukcji. Program bardzo prosty w obsłudze, o dużych możliwościach. Świetnie że nie trzeba czekać na przesyłkę tylko od razu przystąpić do działania :) DUŻY POZYTYW!

Gaba_GO

Wielki POZYTYW! Kod kupiłem o 12:38:59, chwile później zrobiłem przelew na konto mbank. O godzinie 12:48 otrzymałem maila z kodem aktywacyjnym. Przecieram oczy, sprawdzam czy wszystko gra... i co widzę? WSZYSTKO GRA! MEGA POZYTYW!!!

adam7419

Polecam program, jest to coś co każdy powinien licytować. Gratuluje jakości i zdolności przy tworzeniu programu. Już czekam na kolejne wersje :)))) Dziękuje i pozdrawiam

lysycdatom

Jestem pod wrażeniem! Rewelacyjny program, duzy wybór dodatków! Mega pozytywny komentarz! Ps. Nie polecam innym bo bedą mieli takie ładne stronki jak moja ;) Pozdro i dzięki.

mmaabbeell


Kup Teraz! Pobierz generator aukcji